MENU
Advertentie
Advertentie
tijdsduur
Dagdeel
organisatie
De huisartsenconnectie Holding IA06-490
kosten
basistarief
Onbekend
informatie
gebied:
Overig
categorie(ën):
Algemeen & overig, Samenwerking
onderwerp(en):
Triage
ICPC:
A
sponsoring
Onbekend
accreditatie
accreditatie
2
punten
locatie
Huisartsenpost Zeeland - locatie De Bevelanden
's Gravenpolderseweg 114
4462 RA Goes
☎ 0900 1785
overig
27
Mei
2019
HAAK-2 / Intervisie triagisten (SHZ 2019)
Deze bijeenkomst is reeds geweest
Wilt u toekomstige nascholingen vinden:
Op het gebied van:
'Algemeen & overig' of 'Samenwerking'
Van aanbieder:
De huisartsenconnectie Holding IA06-490
In de omgeving:
Goes

Tijdens deze intervisiebijeenkomsten luisteren we in groepen van 4 tot maximaal 6 triagisten (of triagisten in opleiding) calls terug die de triagisten vooraf hebben aangeleverd bij de opleidingscoördinator. Dit zijn calls waar zij specifieke vragen over hebben of waarvan het gesprek niet goed liep.

Tijdens de intervisiebijeenkomsten geven zij in een veilige omgeving feedback aan elkaar. Doelstelling is om met elkaar en van elkaar te leren.

De opleidingscoördinator treedt op als procesbegeleider om de veiligheid te garanderen en het feedback geven te stimuleren.

Ook worden intervisiebijeenkomsten gebruikt om op bepaalde onderdelen van de triage te verbeteren. Bijvoorbeeld: ABCD, telefonische overdracht, gebruik van NTS etc. (Het kan ook voorkomen dat de intervisiebegeleider de calls selecteert.)

Hebt u suggesties voor het verbeteren van deze pagina of algemene op- of aanmerkingen met betrekking tot onze website? Laat het ons hier weten!